12.1 C
Kuressaare
Kolmapäev, 20. oktoober 2021

Kätlin Luks tegi hõbemedaliga üllatuse

“Uskumatu, uskumatu!” ei suutnud treener Olev Väin taltsutada oma emotsioone pärast Kätlin Luksi viimast võidetud matši. “Meie tüdrukul oli valge vöö, teistel aga sinine, oranž ja pruun. Super!”
17-aastane Kätlin Luks kaotas vaid kuldmedalivõitjale, kes Olev Väina hinnangul oli ka väga tugev. “Teine vastane oli sinise vööga ja midagi head loota polnud,” rääkis Väin võistlusest. “Ei oska öelda, milles oli asi, aga igatahes tegi meie tüdruk talle kiiresti ära,” lisas ta.
Eriti suurt rõõmu valmistas Väinale otsustavas kohtumises saavutatud võit. “Kätlin läks vasariga juhtima, siis tegi teise ja oligi käes. Lausa uskumatu! Uskumatu!” ei suutnud Väin ikka oma emotsioone taltsutada.
Kätlin Luks oli õnnelik, kuid tunnistas, et sündmus pole talle veel kohale jõudnud. “Kõik käis nii kähku, et ei saanud arugi, kuidas see tuli,” oli medalivõitja kohmetu. Ta lisas, et kõik tuli enam-vähem hästi välja ja nii head tulemust ei oleks ta enne võistlust oodanud.
“Väga tublisti, väga tehniliselt,” jätkus Olev Väinal vaid kiidusõnu. “Tulemus on seda väärtuslikum, et tal oli jalaluu katki ja seepärast pole ta saanud viimasel ajal korralikult treenida.”
Teise naisena võistlustules olnud Signe Lonks sai kaks kaotust ja langes konkurentsist välja. Meeskond osales ka võistkonnavõistluses, kus vastaseks oli Rhodos. Võidupunktid said kirja Madis Laid ja Olev Kiirend. Kuna meil aga polnud täiskoosseisu, tuli võtta vastu kaotus 2:5.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised