11.7 C
Kuressaare
Kolmapäev, 20. oktoober 2021

Jalgpallurid alustasid esimesena

Treener Jan Vazinski ütles mängule hinnangut andes, et üks meeskond julges mängida ja oli tehniline, teine meeskond mängis küll distsipliiniga, kuid pinge all. “Selles mängus oli palju rütmivahetusi, mis on meie jaoks harjumatu,” lisas ta.
Enam kui kolmekümne kraadises kuumuses ja sajakonna kohaliku pealtvaataja ees kulgenud kohtumises oli ettearvatult domineerivamaks pooleks Rhodos.
Esimese värava lõid nad 18. minutil penaltist ja teise 69. minutil, kui ründaja mängiti üks-üks olukorda väravavaht Roland Kütiga.
Saarlaste parimad võimalused olid esimesel poolajal. Juba kaheksandal minutil pääses Dima Kulikov silmitsi kreeklaste väravavahiga, kuid saamatult tegutsenud ründaja luhtas võimaluse.
“Sellises olukorras oli lihtsam sisse lüüa, kui mööda panna,” kommenteeris Vazinski. “Kõik vastaste kaitsjad vaatasid olukorda pealt, kusjuures lähim oli neist 25 meetri kaugusel ja ka väravavaht lihtsalt seisis. Sellist situatsiooni võib meil näha teises liigas,” lisas ta.
Teine suurepärane võimalus oli 45. minutil, kui vastaste kaitsja lõi Kulikovi poolt teele saadetud palli väravajoonelt minema. “Veidi tugevamini ja seis oleks olnud viigiline,” tõdes Jan Vazinski.
Kaotus Rhodosele tähendas aga seda, et meie meeskond medalitele ei mängi. Alagrupis ootab ees veel Norra saare Froya meeskond. “See tuleb printsipiaalne kohtumine, sest ei usu, et Froya Rhodost võidaks,” märkis treener.

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised