-0 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Starmani teenused on ööl vastu 28. märtsi häiritud

Ettevõtte teatel ei tööta Starmani interneti- ning telefoniteenused korrapäraselt 28. märtsi öösel ja varahommikul ajavahemikul 01.00 – 06.00. Ida-Virumaal võib olla samal ajal häiritud ka kaabeltelevisiooniteenus. Nimetatud kellaaegadel ei tööta ka Starmani klienditeeninduse üldnumber 1770.
Starmani kommunikatsioonijuhi Timo Hartikaineni sõnul vahetab ettevõte välja Akadeemia tee peajaama generaatori ning UPS seadmed. Tegemist on kaheetapilise tööga, mille esimene etapp leidis aset üle-eelmisel nädalal. “Starmani klientide arv on tänaseks tõusnud piirini, kus me pikas perspektiivis samasuguste seadmetega enam sama kõrgetasemelist teenust pakkuda ei suudaks. Seetõttu ongi protsesside loogiline jätk, et laiendame oma süsteeme ja tagame seeläbi oma klientidele tulevikus veelgi kvaliteetsema teenuse,” rääkis Hartikainen, kelle sõnul on antud tööd plaanipärased ja suuremaid probleeme, peale selle, et internetimodem võib vajada taaskäivitust, tekkida ei tohiks. “Vabandame klientide ees võimalike ebameeldivuste pärast ning kinnitame, et oleme omalt poolt teinud kõik, et seadmete uuendamine teenuste kasutamist võimalikult vähe häiriks,” lisas Hartikainen.
AS Starman on Eesti suurim kaabellevivõrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenust pakkuv ettevõte. Starmanil on kokku üle 130 000 digi- ja analoogtelevisiooni kliendi. AS Starmani aktsiad on kaubeldavad Tallinna Börsi põhinimekirjas.
Lisainformatsioon:

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised