-2.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 1. detsember 2021

Võrkpallurid tulid Venemaalt kolmanda kohaga

Eesti koondise peatreener Jaan Prass ütles Meie Maale, et saarlased mängisid turniiril stabiilselt ja mõlemad täitsid enda koha ära.
“Hiilgavat esitust siiski polnud, sest tippvormist on mängijad aasta lõpus kaugel,” tõdes treener.
Eesti koondis kaotas 2:3 Ukrainale ja 0:3 Venemaale.
“Venelased lõid meid serviga,” selgitas Prass.
“Neil oli muidugi ka hullumeelne servi päev ja seda tunnistas ka nende treener. Meid võttis see jalust maha, kuid sellele vaatamata olid vahed lõpus väikesed. Rohkem õnne ja tööd ning oleme konkurentsivõimelised,” lisas ta.
Võidu 3:0 sai Eesti koondis Valgevene üle. Lisaks mängiti neli sõprusmängu Venemaa I ja II koondisega.
Jaan Prassi sõnul oli noorte koondise osalemine Jaroslavli turniiril igati õigustatud, sest seal saadi selgeks, millised on meie suuremad vead.
“Harjutame peamiselt väikestes saalides ja seepärast lonkab servi vastuvõtt ning pole ruumi ka servimiseks,” rääkis treener.
“Suures saalis mängides võtavad teised servimisel kolm neli sammu hoogu, meie piirdume ühe või kahe sammuga ja seetõtt jääb servitugevus nõrgemaks. Nüüd on vaja ainult treenida, sest võistkonnal on perspektiivi ja lootused on kõrged,” ütles Eesti koondise peatreener Jaan Prass.
Turniiril osalesid aastail 1985-1986 sündinud noormeeste koondised Eestist, Venemaalt, Ukrainast, Tshehhist, Slovakkiast, Poolast ja Valgevenest.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised