-0 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Vägivaldne jõuluvana sattus arestimajja

Esimese jõulupüha õhtul teatas Viljar (17) politseile, et Kuressaares Torni tänaval lõi talle rusikaga näkku jõuluvana kostüümis noormees. Kohale saabunud politsei pidas kinni jõuluvana Silveri (18) ja ta kompanjoni Allari (19), rääkis Saare politsei pressiesindaja Urmas Kiil.Kiili sõnul olid jõuluvana ja ta kaaslane väga purjus ning politsei korraldusi ei täitnud. “Nad käitusid bravuurikalt, sõimasid ja hakkasid vastu,” märkis Kiil, kelle sõnul ei läinud politseil kinnipidamiseks siiski käeraudu tarvis.
Politsei viis Allari ja Silveri arestimajja kainenema. Allarile määrati 420kroonine trahv joobes olekus avalikku kohta ilmumise eest, kuna see solvas ühiskonna moraalitunnet, ütles Kiil. Silveri suhtes alustab politsei kriminaalmenetlust huligaansuse paragrahvi alusel, mille eest kohtus süüdimõistmisel võib karistada rahatrahvist vabadusekaotuseni.
Eeluurimine selgitab, mis sundis jõulumeest noorukit lööma, ütles Kiil. Ta ei mäletanud juhtumit, et mõni jõuluvana oleks kellegi kallal vägivalda tarvitanud.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised