-2.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 1. detsember 2021

Lühiuudised

PHARE ootab rahataotlusi
PHARE piiriületava koostöö programm toetab järgmisel aastal piiriäärsete regioonide projekte, mille rahastamiseks saab esitada siseministeeriumile taotlusi 15. märtsini.
PHARE piiriületava koostöö programm Väikeprojektide Fond toetab eelkõige turismi, kultuurivahetuse ja täiendkoolitusega seotud kohalikke projekte, millel on vähemalt üks koostööpartner mõnes Läänemere-äärses riigis.
Projektide maksumus võib olla 15 000 kuni 4,5 miljonit krooni. Taotlusi saavad esitada kõik Eesti mittetulundusühingud, kohalikud omavalitsused, maavalitsused, kaubanduskojad, kutsealaühendused, ametiühendused, uurimis- ja haridusasutused.
Fondi eesmärk on toetada projekte, mis arendavad kohalikku ja regionaalset koostööd Läänemere regioonis ning toetavad Eesti arengut kohalikul tasandil Euroopa Liiduga liitumisel.
Parvlaevad sõidavad pühade ajal sagedamini
Saaremaa laevakompanii tihendab jõuludele ning aastavahetusele eelnevatel ja järgnevatel päevadel parvlaevaliiklust.
Saaremaa laevakompanii juhatuse esimehe Tõnis Rihvki sõnul suureneb jõulude ja aastavahetuse ajal alati saarte ja mandri vaheline liiklus ning laevakompanii üritab võimalikke järjekordi ennetada.
“Aastavahetuseks on broneeritud tavalisest rohkem praamikohti, kuid sellepärast ei jää broneeringuta inimesed maha,” ütles Rihvk. Ta kinnitas, et parvlaevad teevad vajadusel lisareise ja kaldale ei jää keegi.
MM/BNS

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised