-3.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

Kuressaares sagenevad autovargused

Saare politsei teatel laekus möödunud nädalavahetusel politseikorrapidajale ühtekokku neli taolist teadet, kusjuures neist ühel juhul auto ärandamine ka õnnestus.
“Kõigi nelja juhtumi ühiseks nimetajaks on veel see, et kurikaelte tegevusobjektiks olid VAZ-tüüpi sõiduautod, mis viitab, et tõenäoliselt on tegemist ühe ja sama kuritegeliku grupeeringuga,” nentis politsei pressiesindaja Urmas Kiil.
Ööl vastu laupäeva ärandati Smuuli elamukvartalist sõiduauto VAZ-2107. Veidi hiljem leiti masin täielikult põlenuna Pihtla vallas teeäärsest metsast.
Laupäeval teatati politseile, et Pikal tänaval on ilmselt ärandamise eesmärgil löödud sisse kahe VAZ-tüüpi sõiduauto klaasid. Samasugune teade saabus paar tundi hiljem Kudjape külast, kus samuti oli tungitud kahte VAZ-tüüpi sõiduautosse. Viimase juhtumi puhul kinnitas omanik, et varastatud pole midagi.
Ööl vastu pühapäeva aga helistas politseisse Kuressaares Aia tänaval elav naiskodanik ja palus politseil kiiresti kohale rutata, sest keegi on tunginud tema sõiduautosse VAZ-21063. Autot küll ärandada ei jõutud, kuid varaste saagiks langes autoraadio ja lõhuti süütelukk.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised