-2.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 1. detsember 2021

STÜ maksab 1,9 miljonit krooni ostuboonust

Boonussummad arvestatakse ajavahemiku 1. detsember 2000 kuni 31. oktoober 2001 eest. Eelmise aasta kogemus näitas, et arvestuste ja väljamakstete tegemise aeg jäi napiks, seetõttu tõime tänavu arvestusperioodi lõpu oktoobri lõpule, selgitas STÜ finantsjuht Raivo Kadaja.
Kaardi kasutamine on järjest kasvanud. Tänavusel arvestusperioodil moodustas boonuse arvestuse aluseks olev käive 73 miljonit krooni ehk umbes veerandi STÜ kogukäibest.
Ühistu liikmetele makstakse boonus sularahas välja alates eelolevast esmaspäevast kesklinna Edu kaupluse II korrusel, ülejäänud Säästukaardi omanikud saavad boonussumma lähinädalail otse oma pangakontole.
Tänavune keskmine ostuboonus on pisut üle 300 krooni, suurim väljamakstav summa aga üle 3000 krooni. Lisaks 1600 ühistu liikmele on Saaremaal veel 4400 Säästukaardi omanikku.
Raivo Kadaja möönis, et ka selle aasta jooksul on olnud Säästukaardi süsteemi kuritarvitamisi, kus kaubandustöötja on peale kliendi ostu terminalist läbi tõmmanud omaenda kaardi. Nende töötajatega on usaduse kaotuse tõttu töösuhe lõpetatud.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised