-9 C
Kuressaare
Pühapäev, 5. detsember 2021

Fotokonkursiga AIDSi vastu

Konkursi korraldavad AIDSi ennetuskeskus ja mittetulundusühing Future.
“Meie eesmärk on pakkuda alternatiive narkomaaniale, alkoholismile, suitsetamisele või lihtsalt tegevusetusele,” ütles Future esindaja Anneli Teppo. Teppo sõnul saavad filmi 430 eesti ja vene kooli.
Konkursi eesmärk on pakkuda koolinoortele vanuses 11-19 alternatiivset ajaveetmise võimalust, õhutada noori nägema huvitavat enda ümber ja seda ka jäädvustama. Laste tehtud fotodest pannakse Vanalinnastuudiosse üles näitus.
Fotokonkursi lõpptähtaeg on 7. jaanuar, seega jõuab pildistada ka vahvamaid hetki talvisest koolivaheajast. Näitus avatakse jaanuari keskel, parimad noored fotograafid saavad käia Vanalinnastuudio etendusel. Kolme vanuserühma 10 parimat tööd saavad auhinna.
Peaauhindadeks on Olympuse fotokaamerad, kõigi konkursist osavõtjate vahel loositakse välja Canoni videokaamera, mille on välja pannud Canon Overall.
Fotokonkursi jaoks andis koolidele saatmiseks tasuta filmid Eiri Foto. Konkurssi toetavad veel Data Copy, Fotoluks, Eurofoto, LifeStyles, Walmark, Philip Morris Eesti jpt.
“On eriti kiiduväärne, et järjest rohkem firmasid on lülitunud aidsivastasesse tegevusse, soovides jõudumööda toetada noorte seas tehtavat selgitustööd,” lisas Teppo.
HELI SALONG

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised