-9 C
Kuressaare
Pühapäev, 5. detsember 2021

Sanatoorium sai uue tegevjuhi ja viieliikmelise juhatuse

“Firma on meil nii suureks läinud, et vajadus juhatuse järele oli olemas, seepärast tegime põhikirja ka muudatuse,” ütles Meie Maale sanatooriumi nõukogu esimees Prits Liblik.
Senisest sanatooriumi juhatajast Enn Rettaust sai ettevõtte juhatuse esimees. Juhatuse liikmeteks määras nõukogu finants-ökonoomika osakonna juhataja Ülle Kuusk-Kupitsa, teenindusosakonna juhataja Antti Aru, raviosakonna juhataja Ekke Nääbi ja tegevdirektori Aare Pihelga.
Seni Tallinnas hotellis Dzingel arendus-ja müügidirektorina töötanud Aare Pihelgas on Kuressaare sanatooriumi tegevdirektorina ametis olnud kolm nädalat. Möödunud aastal sanatooriumis juhataja asetäitjana tööle asunud Andres Tiik lahkus ametist omal soovil paar kuud tagasi.
“Töö mulle siin meeldib, on huvitav, süsteem toimib ja suuri ümberkorraldusi pole vaja teha,” ütles pealinnast pärit 38-aastane Pihelgas.
“Positiivses mõttes üllatas mind see, et siin on suhteliselt suurel organisatsioonil niivõrd hea töövõime,” lisas ta.
Pihelga kinnitusel on sanatooriumis vaja teha vaid väikesi korrektiive, kuid personalile see elevust tekitama ei hakka.
Endise juhataja asetäitja ja praeguse tegevdirektori vanusevahe on 12 aastat.
“Mina noorte ja vanade juhtide vahele kriipsu ei tõmbaks, see sõltub ikkagi mehest endast,” ütles juhatuse esimees Enn Rettau ja lisas, et läbi aegade on mõlemad tegijad olnud.
“Pihelgast võib minu töö jätkaja saada küll, olen tema senise tegevusega igati rahul,” rääkis Enn Rettau.
VELJO KUIVJÕGI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised