-1.4 C
Kuressaare
Teisipäev, 30. november 2021

Politseikroonika

Pühapäeva hilisõhtul tabas politseipatrull väikebussi Toyota Hiace roolis alkoholijoobes Andres I., keda käesoleva aasta jaanuaris oli sama teo eest haldusõiguskorras juba karistatud. Nüüd karistatakse meest kriminaalkorras.
Umbes samal ajal sai politsei väljakutse Aste alevisse, kust teatati, et purjus meeskodanik hüppas auto ette ja nõudis Kuressaarde sõidutamist. Kui aga autoomanik keeldus, lõi nõudmise esitaja teda rusikaga. Haldusõiguserikkujaks osutus 1965. aastal sündinud Kuressaare elanik Einar K., kes tuli politseimajja kainenema toimetada.
Ööl vastu 2. detsembrit visati Kuressaare öölokaalist tõenäoliselt ebaväärika käitumise pärast välja purjus naisterahvas. Kuna turvakaamera vahendusel oli näha, et naine omal jõul koju ei jõua, toimetati ta isiku tuvastamiseks politseimajja. Napsitajaks osutus kuressaarlanna Moonika S, kes vabade kohtade puudumise tõttu politseimaja arestikambris tuli maksumaksja kulul koju kainenema toimetada.
Nädal arvudes: möödunud nädalal registreeris Saare politsei 23 avaldust ja teadet, prefektuuri toimetati 17 ja kainenemisel viibis 12 isikut. Alkoholijoobes roolikeerajaid tabati viis.
Tähelepanuks: alates 1. detsembrist on muutunud Saare politseiprefektuuri telefoninumbrid: kui varem algasid politsei kõik telefonid numbritega 242 XX, siis uue korra järgi tuleb selle asemel valida 497 XX. Viimased kaks numbrit on jäänud samaks. Kui varem oli politseikorrapidaja telefoninumber 242 10, siis uus number on 497 10.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised