-7.8 C
Kuressaare
Pühapäev, 5. detsember 2021

Tennisekeskusel laienemise plaanid

B.I.A.S. Sport juhatuse esimees Ain Süld ütles Meie Maale, et mõtted on Kuressaare tennisekeskuse laiendamise suunas liikunud.
“Kui leiame toetust, siis on sellised projektid realiseeritavad,” märkis Süld, kelle sõnul Saaremaa võimalusi arvestades erakapitalil üksinda välja ei mängi ja seepärast arvestatakse eeskätt Euroopast pakutavate võimalustega. Süld ei osanud öelda, kui palju võib kogu kompleksi valmimine maksma minna.
“Numbrit on väga raske välja käia, sest pole teada milliseks kujunevad lähiaastatel hinnad,” lausus ta.
“Ma tean, mis me oleme sinna investeerinud ja tagasi ei ole seni midagi teeninud. Praeguse hinnataseme pealt on raske kompleksi majandada, aga siiamaani oleme hakkama saanud. Me ei teinud seda projekti mitte lühiajalisena, sest meie eesmärk on tuua inimesi tennise juurde ja sellega katta oma kulud.”
Tuleval aastal valmib kaks uut väljakut
Järgmise aasta juunis korraldavad tenniseklubi Sinnet ja Top tennis koostöös Eesti Tenniseliiduga Kuressaares Euroopa Tennise Assotsiatsiooni egiidi all toimuva rahvusvahelise noorte GP etapi, mis peaks tooma Saaremaale enam kui sada mängijat paarikümnest riigist.
Ain Süld ütles, et korraliku rahvusvahelise võistluse läbiviimiseks jääb olemasolevast kolmest saviliiva väljakust väheks. “Otsustasime, et ehitame kaks veel ja siis saame sarnase kattega väljakutel võistluse läbi viia,” lausus Süld, lisades, et teiste plaanide teostamine jääb pisut kaugemasse tulevikku.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised