-6.2 C
Kuressaare
Laupäev, 4. detsember 2021

Noored korvpallurid osalevad rahvuskoondise treeningul

Korvpallitreener Enn Laanemäe ütles Meie Maale, et ürituse eesmärk on propageerida noortele korvpalli ning praegu on leitud selleks läbi koondise ja Saku suurhalli võimalused. “Otsustasime osaleda, sest usun, et poistele on koos Aivar Kuusmaa, Martin Müürsepa ja teiste tähtmängijatega koos tehtav trenn ning ühine pilt parajaks stiimuliks,” märkis treener.
Iga Eesti minikorvpalli meistrivõistlustel osalev võistkond saab panna Eesti koondise treeningule ja mängijatega pildistamisele ühe noormängija. Saaremaad esindavad Jüri Veskimeister Orissaarest ja Enriko Laanemäe Kuressaarest.
Saaremaalt osalevad Eesti minikorvpallimeistrivõistlustel Muhu/Orissaare ja Vesse/Kihelkonna, kuid Laanemäe sõnul langes Kihelkonna noorkorvpalluri kaasalöömine majanduslikel põhjustel ära ja et võimalust mitte käest lasta sõidab Tallinnasse korvpallur Kuressaarest.
“Võistkondade parimate selgitamiseks viisime läbi mitmed katsed ja arvestasime ka treeningutel osalemist,” selgitas Laanemäe mängijate valikut.
Treeningu ja pildistamise järel on korvpalluritel võimalus jälgida Saku suurhallis ka Eesti ja Valgevene Euroopa meistrivõistluste valikmängu.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised