-1.1 C
Kuressaare
Neljapäev, 2. detsember 2021

Vesse mängis taas kolm veerandaega

Treener Enn Laanemäe ütles Meie Maale, et mäng kulges sel hooajal Vessele tüüpiliseks kujunenud stsenaariumi järgi, kus pea kõikides mängudes on suudetud mängida vaid kolm veerandaega.
“Siis kaob rütm ära ja meid joostakse üle,” kurtis treener.
Pühapäeval Tallinnas mängitud kohtumine arenes punkt punkti heitluses, kus Vesse mängu hoidsid üleval Kaarel Koppel, Indrek Õunpuu ja Rene Kiil. Esimese veerandaja kaotas Vesse 16:24, teise võitis 26:18 ja kaotas kaks viimast 21:34 ning 17:25.
“Mängime peamiselt tagamängijatega, sellest tuleb liidritel väsimus ja psühholoogiliselt ei pea vastu,” selgitas Laanemäe, kes avaldas lootust, et tulevikus saab hakata kasutama ka Taavi Metsa.
Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste II liigas ei ole SK Vesse veel tänavu võidurõõmu maitsta saanud.