-1.4 C
Kuressaare
Teisipäev, 30. november 2021

Tennisistid mängisid isadepäeva pereturniiri

Kahel varasemal korral on Tallinna Olümpiakeskuse poolt välja pandud rändkarika aastaks enda valdusesse saanud Kaspar ja Raimo Kägu, kolmas võit jätnuks neile karika päriseks. Seda suurem oli saarlaste tahtmine esikoht koju jätta.
Osales kaksteist paari, kes olid loositud nelja alagruppi. Teiste hulgas võistles vapralt ka üks segapaar – Helena Vaher koos isa Veikoga saavutasid lõpuks 10. koha.
Poolfinaalides kohtusid omavahel alagruppide võitjad. Andre ja Aivar Sõrm võitsid vahelduva eduga kulgenud mängus Alar ja Üllar Inki 6:0, 2:6, 6:4. Kaspar ja Raimo Kägu vastu astusid Toomas ja Mati Kuum. Mõlemapoolsete võimalustega mängu suutsid 7:6, 6:3 võita kogenumad.
Mati on kauaaegne Eesti Tennise Liidu peasekretär ja kunagine NSVL noorte meister. Toomas on samuti lapsest saati tennise juures olnud ja korraldab praegu Eesti harrastajate liigade turniire.
Finaal oli mänguliselt nauditav ja publikule tõeliseks maiuspalaks. Otsustavatel hetkedel olid Kuumad siiski kindlamad kui Sõrmed ning võitsid tulemusega 6:4, 6:3 mängu ja sellega ka turniiri esikoha. Kolmanda koha mängus alistasid Kägud 1:6, 6:4, 6:3 Inkid.
Kuigi rändkarikas rändas taas Saaremaalt ära, on kindel, et järgmisel aastal on turniirile taas oodata osalejaid mandrilt.
Traditsiooniliselt oli rikkalik ka auhinnalaud, selle eest hoolitsesid Hotell Merekivi ja Sportmarket.
Käesoleval nädalal alustavad Sinneti MV finaalturniiri mänge mehed -35 ja naised.
TOP TENNIS

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised