-3.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

Lasterikkad pered saavad tasuta teatrikülastuse

AS Havera projektijuht Miina Karu sõnul on Philips Eesti korraldatavale heategevusüritusele Saaremaalt minemas 60 inimese ringis ehk 10 peret.
Saaremaa Pereklubi juhataja Pille Toomsalu sõnul saavad tasuta teatrikülastusele paljulapselised, vähemalt nelja lapsega pered Lümanda, Kärla, Mustjala vallast ja Kuressaare linnast.
“Meid on sellisele üritusele kutsutud esimest korda. Läbi lasterikaste perede liidu oli üle vabariigi jaotamisel 600 kohta,” ütles Toomsalu.
Lasterikaste perede liidu ja kohalike omavalitsuste kokkuleppel katavad viimased enamuse transpordikuludest. Bussifirma Neomobile on lubanud teha sõidusoodustust.
Kohapeal saavad lapsed ja nende vanemad tasuta vaadata lastemuusikali “Nukitsamees”. Ürituse avab Reet Linna, enne etendust ja vaheajal jagavad autogramme Nukitsamehe muusika autor Olav Ehala ja libretist Leelo Tungal.
Vaheajal pakutakse lastele ka veidi kosutust (kaassponsoriteks Põltsamaa Felix ja Balti Sepik) ning etenduse lõppedes loositakse lasterikaste perede vahel välja Philipsi tolmuimeja Specialist ja muusikakeskus.
Philips Eesti esindaja Andres Penderi sõnul on 10.novembri Nukitsamehe etenduse piletite kinkimine Philipsi – poolne tunnustus lasterikaste perede vanematele nende vabatahtliku ja tänuväärse panuse eest Eesti tuleva põlve kasvatamisel. Lastele aga lõbusaks meelelahutuseks ja vahelduseks peale kooliaasta esimest semestrit.
SVEA AAVIK

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised