-1 C
Kuressaare
Esmaspäev, 29. november 2021

Tiirimetsa seltsimajas avati saun

Saunamõnusid tulid koos kohaliku seltsiliikmetega nautima ka mõned ametimehed Salmelt ning isegi linnast.
“Kui sa tahad oma külalisi vastu võtta, siis peab tingimata mõtlema ka nende pesemisvõimalustele ja kõige rohkem meeldib rahvale, kui majas on oma saun,” selgitab seltsi esinaine Juuli Pihl.
Seltsimaja sauna asukohtki eriline, sest varem oli samas koolipoiste WC. Saunas on elektrikeris ja omaette dushiruum. Sauna eesruum on veel väljaehitamata ning edaspidi avatakse Tiirimetsa saun, kuhu mahub korraga kuus inimest paar korda nädalas kõigile soovijatele.
Tiirimetsa Kodukultuuriseltsi Küünal juures on hakanud tegutsema ka oma kapell Karin Pulga juhendamisel. Esimest korda tuldi avalikkuse ette Juuli sünnipäeva puhul pisut enam kui kuu aega tagasi.
“Juuli pahandas, et pillid on muretsetud ja kuidas te siis ei mängi,” selgitab kapelli laulusolist Jaan Kiil. Nõnda kutsuski Karin kokku mõned Salme pillimehed, kes tegelikult küll enamuses pillinaised. Uues kapellis mängivad akordioni Tiina Tarkin ja Marika Salong ning kannelt Mariina Maasik ja Piia Mägi. Kitarril musitseerib Jaan Kiil ning viisikandlel aitab kaasa Karin Pulk.
Edaspidi on kavas võtta kapelli juurde veel uusi liikmeid.
Tuleval nädalal lähevad Küünla naised külla Mustjala seltsile ja kuu lõpus tahetakse kohapeal korraldada lauakatmise kursused.
TÕNU ANGER

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised