-1 C
Kuressaare
Esmaspäev, 29. november 2021

Sõrves uppus kalamees

Traagiliselt hukkunud 69 – aastane Meinart läks koos poja Kalle ja naabrimees Kalviga sõudepaadiga Türju rannast merele võrke vaatama teisipäeva pärastlõunal.
Kell 15.03 helistati piirivalvele ja teatati, et üks kalameestest kukkus paadist teadmata põhjusel vette. Mõne minuti pärast jõudsid sündmuskohale Sääre kordoni piirivalvurid, kes leidsid eest alajahtunud ja kontaktivõimetu Meinarti, kelle kaaslased olid paati tõmmanud ja kaldale toimetanud.
Piirivalvurid andsid mehele esmaabi ja suundusid autoga väljakutsutud kiirabile vastu, et alajahtunud mees kiiremini arstidele üle anda. Kell 15.55 asusid arstid Meinartit elustama, kuid see ei andnud tulemusi.
Piirivalveameti teatel anti surnukeha üle politsei ja päästeteenistuse esindajatele. Politsei algatas sündmuse asjaolude väljaselgitamiseks kriminaalmenetluse, mehe surma põhjuse peab selgitama ekspertiis.Kuna Meinarti kaaslased olid juhtunust shokis, ei õnnestunud piirivalvuritel saada adekvaatset seletust, mis põhjusel eakas kalamees üle parda kukkus, vahendas piirivalveameti pressiteenistus.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised