-3.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

Politseikroonika

Eile laekus prokuratuuri vahendusel politseile avaldus, milles üks Kuressaare vanapaar avaldas kahtlust, et keegi kuri inimene soovib mürgitada nende koerakutsikat.
Avalduses väitsid vanakesed, et leidsid hiljuti oma aiast surnud roti ja paberrätiku. Rott olevat aeda visatud eesmärgil mürgitada kutsikas, vahendas politsei pressiesindaja Urmas Kiil.
Vanakeste kahtlusi süvendas veel asjaolu, et augustikuus olevat mürgitamise tagajärjel surnud nende endine koer. Nüüd nõudis vanapaar, et uurijad võtaksid nii surnud rotilt kui ka paberrätikult sõrmejäljed. Kuna puudub kuriteosündmus, otsustas politsei kriminaalmenetlust mitte alustada.
Esmaspäeva hilisõhtul tungisid Kuressaares Tolli tänav 7 maja juures kaks seni tundmatut meest kallale 1961. aastal sündinud mehele ja nõudsid 25 krooni. Vägivalla ähvardusel oli kannatanu oma rahakotist sunnitud loovutama 270 krooni.
Käesoleval nädalal on Kuressaare linnas ärandatud kaks VAZ-tüüpi sõiduautot ja ühest sõiduautost (VAZ 2103) on ukseluku lõhkumise teel varastatud autoraadio, tulekustuti ja autoapteek.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised