-2.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 1. detsember 2021

Politseikroonika

Viinakuu viimasel päeval sai politsei teate järjekordsest suvilavargusest. Nimelt teatati Pihtla vallast Sutu külast, et suvekodust on kaduma läinud nahkdiivan, kamin-ahi ja elektripliit.
1. novembri pärastlõunal varastati Mõntu sadama külmhoone kontorist arvuti. Mõlema vahejuhtumi suhtes on politsei alustanud kriminaalmenetlust.
Neljapäeva öösel umbes kella ühe paiku helistas politseikorrapidajale 1963. aastal sündinud naisterahvas ja teatas, et tema alaealine poeg on alkoholijoobes ning rikub võõras korteris kodurahu. Kõigele lisaks oli poeg, kelleks osutus 1985. aastal sündinud Remi V., ema suhtes kasutanud vägivalda. Ema sooviks oli, et politsei toimetaks ta poja arestikambrisse kainenema.
Kõne all olev intsident leidis aset ühes Rootsi tänaval asuvas korteris, kus politseipatrull leidis eest kaks alkoholijoobes noorukit: juba eelpool mainitud Remi joomakaaslaseks osutus 1984. aastal sündinud tallinnlane Virko V., kes oli Kuressaarde vanaemale külla saabunud.
Loo lõpplahendus oli järgmine – purjus Virko jäeti vanaema hoole ja armastuse alla, tulles aga vastu ema palvetele, toimetati Remi arestikambrisse puhkama.
Saare Politsei

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised