-5.1 C
Kuressaare
Kolmapäev, 8. detsember 2021

KG ujula uuendused valmivad tähtajaliselt

Ujula juhataja Norma Helde sõnul on esimese etapi peamiseks uuenduseks puhastusseadmed, ventilatsioonisüsteemid, mootoriruumid. Basseini raja pikkus jääb endiseks. Pisut hilinenult jõudsid kohale ka ventilatsiooniseadmed.
“Muidu ta oleks juba valmis olnud, aga need jäid hiljaks, ei jõudnud mandrilt õigel ajal kohale,” rääkis KG majandusjuhataja Heimar Põld.
Ventilatsiooniseadmete monteerimine on alanud ja eile tegid veel viimaseid pintslitõmbeid maalrid. Tuletõrje evakuatsiooniteed rajati õppekorpuse staadionipoolsesse otsa, mille tarbeks raiuti seintesse uksed, paigaldamisel on veel trepp. Eile hakati basseini veega täitma.
“Aga häälestamine ja seadmete töölepanek võtab ikka üks nädalajagu veel aega,” arvas Põld.
Ujula renoveerimise teise ja kolmanda etapi läbiviimine sõltub direktor Toomas Takkise sõnul linna rahakotist ega toimu mitte niipea. Teise etapina tahetakse ehitada uued dushi – ja olmeruumid. Kolmanda etapi tööna peaks ujula saama ka tribüünid ja välisviimistluse.
Ujula avaüritus on planeeritud 9. novembriks. Alates 12. novembrist saavad uuendatud basseinis juba ujuda nii koolijütsid, sportlased kui linnarahvas.
SVEA AAVIK

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised