-5.6 C
Kuressaare
Kolmapäev, 8. detsember 2021

Politseikroonika

Nädala algus üllatas pisivaraste rohkusega Kuressaare toidukauplustes. Esmaspäeval tabati neid ühtekokku neli.
Umbes kell 11.30 jäi Tooma poes müüjatele vahele kümneaastane poiss, kes üritas tasku pista shokolaadi hinnaga 3,7 krooni. Sama päeva päraslõunal peeti aga Edu poes kinni kaks üllatusmuna varastanud 11-aastane poisike.
Ülejäänud kaks pisivargust sooritasid täiskasvanud saarlased, kes oma tegude eest ka täie mõõdupuuga vastutavad. 29. oktoobri keskpäeval kutsuti politsei Tallinna tänava Perepoodi, kus müüjad olid kinni pidanud 1960. aastal sündinud Kaljo M. Mees, kes kõigele lisaks oli veel ka alkoholijoobes, püüdis kauplusest salaja välja toimetada 36,5 krooni maksva kohvipaki. Pärast puhkehetke politseiarestikambris määrati Kaljole karistuseks 2400 kroonine trahv.
Kell 17.30 õhtul tuli politseipatrullil lahendada konflikt toidupoes Rema -1000, kus müüjatega oli vastuollu sattunud 1984. aastal sündinud Aleksander J. Nimelt soovis nooruk osta õlut. Samas olid aga kaubandustöötajad ilmselt hoolikalt tutvunud Eestis kehtiva alkoholiseadusega, mis, nagu teada, keelab kangema kraami müügi alla 18 -aastasele isikule. Saare politsei karistas alaealist Aleksandrit 600 kroonise trahviga.
Ööl vastu esmaspäeva ärandati Kuressaares ja selle vahetus läheduses kaks sõiduautot Vaz – 2101. Mõlemad masinad leiti juba samal päeval. Esimene neist oli maha jäetud Kuressaare – Võhma – Panga maanteele Haamse küla lähistele, teine aga leiti Kudjape külast, kust auto oli ka varastatud.
Saare Politsei

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised