-1 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Arvutijoonistusvõistlus saare noortele

Võistlusel osalemiseks tuleb vabal teemal ise valmistada mõni arvutipilt formaadis *.gif või *.jpg ja saata see maili teel 5. nov. – 1. dets. 2001 aadressile taavi248@mail.ee
Mailile lisada autori nimi, aadress, telefon ja kool. Võistlus toimub kolmes vanuserühmas – 1.- 4., 5. – 8. ja 9. – 12. klass. Kõikide rühmade kolm esimest saavad auhinna, välja antakse eripreemia kõige originaalsema kujunduse ja teemaga tööle.
Töid hindab 11-liikmeline zhürii. Hinnatakse originaalsust, vaimukust, pealkirja tabavust ja teostamise raskust. Zhürii jätab endale õiguse kõrvaldada võistluselt ebatsensuursed tööd.
Oodatud on kõigi Saare -, Hiiu – ja Muhumaa ning väikesaarte koolinoorte pildid. Projekti eesmärgiks on propageerida arvutikasutamist ja arendada oskusi arvutite ning graafikaprogrammide koostamise alal, samuti leida noori talente. Tänapäeval kasutavad noored arvuteid tihtipeale mängimiseks ja niisama ajaviitmiseks, võistlus pakub ka kõige noorematele arvutikasutajatele võimaluse kasutada oma aega arvuti taga kasulikult ning arendada ja panna proovile oma arvutialased võimed.
Kuna oluline pole olla parim, vaid saada paremaks, on oodatud igasugusel tasemel tööd. Ära jäta pilti kõvakettale, vaid saada see võistlusele! Kõik tööd riputatakse üles internetti aadressile www.oesel.ee/saartepildid
Tulemused avaldatakse Meie Maas ja internetis enne aastavahetust, võitjatega võetakse telefoni teel ühendust.
MARJAM KURIS

Eelmine artikkelPolitseikroonika
Järgmine artikkelLossi proovivalgustus õnnestus
guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised