-2.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 8. detsember 2021

Politseikroonika

Taas sissemurdmised suvemajadesse
Ajavahemikus 2. – 19. oktoobrini on akende purustamise teel Torgu vallas Türju külas murtud sisse Rootsi kodanikule kuuluvasse suvemajja, kust varastati tööriistu.
Umbes samal perioodil on sisse tungitud Pihtla vallas Kangruselja külas asuvasse talumajja. Seekord oli varaste saak rikkalikum: omaniku teatel on talust kaduma läinud võsalõikur, mootorsaag Husqvarna, televiisor Samsung, raadio koos kõlaritega, ketaslõikur, lihatooted ja tulirelva padrunid.
Esmaspäeva ennelõunal teatati aga Lümanda vallast, et Austla külas on sisse murtud Soome kodanikule kuuluvasse suvemajja. Kuna omanikku pole kohal, on varastatud esemete hulk veel täpsustamisel.
Esmaspäeval pidas liikluspolitsei Kuressaare – Võhma maantee 0,3. kilomeetril kinni 1960. aastal sündinud Tartu elaniku Andrus K. juhitud sõiduauto. Andrus oli purjus. Kuna meest karistati kevadel sama teo eest Jõgeva maakonnas haldusõiguskorras rahatrahviga, tuleb nüüd karistus ilmselt kriminaalkorras.
Jalgratturite kokkupõrge
Esmaspäeval umbes kella viie paiku õhtul leidis Kuressaares Kohtu ja Kiriku tänava ristmikul aset liiklusõnnetus, milles põrkasid kokku kaks jalgratturit. Kannatada sai 1930. aastal sündinud naine, kes eiras liiklemisel parema käe reeglit.
Sündmus ise poleks märkimisväärne, kui õnnetuspaigast poleks kiirustades lahkunud liiklusavarii teine osapool, umbes 18 – 20 aastane noormees, kes tunnistajate väitel sõitis valel pool teed kõnniteel. Politsei alustas juhtumi uurimiseks kriminaalmenetluse.
Ööl vastu teisipäeva läks Kuressaares Pihtla teel ehitusjärgus majast kaduma 20 pakki kivivilla Paroc, kahjusumma ulatub 4000 kroonini.
Teisipäeva keskpäeval teatati politseikorrapidajale, et Kuressaare lossipargi jalakäijate sillal on pikali meeskodanik. Patrull tuvastas, et 1972. aastal sündinud kuressaarlase Janek P. pikali asendis olek oli tingitud tugevast alkoholijoobest. Mees toimetati arestikambrisse kainenema.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised