-12 C
Kuressaare
Laupäev, 4. detsember 2021

Kultuurilaat kestab

Kultuurikeskuse administraatori Helle Kesküla sõnul sai eile alanud V Kuressaare kultuurilaat hoo sisse juba enne ametlikku avamist.
“Kohe, kui kirjastused oma müügilette üles sättima hakkasid, tuli rahvas juba kaupa uudistama ja esimesi oste tegema. Inimesed ostavad siit raamatuid väga meelsasti,” kinnitas ta ja lisas:
“Sügav kummardus Saaremaa rahvale ja külalistele, kes on meie kultuurilaada sama omaks võtnud kui kirjastused, kes üha aktiivsemalt Saaremaale oma kaupa pakkuma tulla tahavad.”
Lisaks raamatukirjastustele pakub oma uudiskaupa kaks plaadifirmat, samuti pila – ja karnevalikaupade kauplus Karneval.
Eile õhtupoolikul lõpetati kultuurilaada raames ka Eesti Raamatuaasta üritused Saaremaal, samuti esinesid Taritu näitering ja Kuressaare linnateatris toimus Saaremaa Rahvateatri esietendus “Aastavahetus Casablancas”.
Täna hommikul veidi enne kella kümmet jätkub kultuurilaat kultuurikeskuse ees Kuressaare Linnaorkestri (dirigent Matis Männa) äratusmänguga. Traditsiooniliselt pakutakse rahvale maitsta 10 – kilost linna sünnipäevatorti, peetakse sünnipäevakõnesid ja võetakse vastu külalisi.
Kell 10.45 algavad erinevate taidluskollektiivide kontserdid. Kell 13 saab samas näha suurt koori ja tantsurühma Tallinnast Slaavi Seltsist.
Kultuurilaat lõpeb ja raamatuletid pannakse kokku täna kell 14, ent Kuressaare linna sünnipäevaüritused jätkuvad 8. mail, linna sünnipäeva õigel päeval.
TIIU TALVIST

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised