-2.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 1. detsember 2021

Politseikroonika

LANGEVA PUU ALLA JÄÄNUD MEES SAI SURMA
Laupäeval kell 12 anti politseile teada, et Pihtla vallas jäi metsatööl langeva puu alla 47 – aastane kohalik mees ja suri saadud vigastustesse. Politsei alustas juhtunu uurimiseks kriminaalmenetluse.
Eelmisel neljapäeval teavitati politseid sellest, et Pikk 59c hoovist on varastatud 85 jooksvat meetrit soojustrassi alumiiniumist katteplekki. Samal päeval teatati, et ühte varastatud alumiiniumvanni on nähtud Pihtla teel vanametalli kokkuostu punktis. Politsei uurib asja.
Neljapäeval laekus politseile ka avaldus, et eelmise aasta septembris varastati ühest Ranna tänava maja trepikojast jalgratas Optima. Samal päeval sai politsei avalduse, mille kohaselt ajavahemikul 30. märtsist kuni 2. aprillini murti sisse Kihelkonna vallas asuvasse tallu ja varastati sealt arvuti ja olmetehnikat koguväärtusega 12 000 krooni.
Reedel teatati Pihtla vallast, et ühe lauda juures tegutsevad vargad, kes üritavad traktoriga mitmesugust kraami minema toimetada. Kohale läks konstaabel ning politsei alustas asja uurimiseks kriminaalmenetluse.
Reedel kell 16.55 sai politsei teate, et ilmsete joobetunnustega autojuht takistab Kuressaare bussijaama kandis liiklust. Moskvit&eth,i juhtinud kuressaarlane oli purjus ja ta viidi kainestusmajja.
Samal õhtul kell 23.40 teatati, et Pikk 57 juures tuigerdavad kolm purjus noormeest, kes lõid ühte autot ja sellel hakkas signalisatsioon tööle.
Kolmele 16 – aastasele noormehele anti edasi kutse ilmuda noorsoopolitseisse.
Laupäeval kell 9.07 sai politsei teate, et Aia 44 juures on sisse murtud sõiduautosse Mitsubishi Galant ja varastatud sellest autoraadio Sony.
Laupäeval kell 15.40 teatati, et Aste alevis lärmavad purjus noored ja sõimavad vanureid. 22 – aastane ning 16 – aastane Kuressaare noormees viidi kainenema.
Laupäeval kella 17.11 paiku peeti kaupluses Perepood – 2 kinni 51 – aastane mees, kes üritas varastada pudelit veini Kosmos (hind 24.70). Varas viidi kainerisse.
PUSSITATU PANDI KAINERISSE
Laupäeval kell 19.20 sai politsei teate, et Valjala vallas on ühele mehele löödud noaga käsivarde. Lihasehaava saanud 33 – aastane mees paigutati esmalt kainenema ja hiljem viidi haiglasse õmblemisele.
Kell 23.53 teatati, et Ristiku 28 ühe trepikoja ees trepil tarvitavad noored alkoholi. Kainerisse toimetati 1982. a sündinud Salme valla elanik ja 1981. a. sündinud Kuressaare elanik.
Ööl vastu pühapäeva sõimas Ruuni Pizzas klient teenindajat lambaks, seepeale kutsuti politsei ja sõimaja viidi kainenema. 34 – aastane Kaarma valla elanik Oleg T peab rahatrahviks maksma 1060 krooni.
Pühapäeva varahommikul pöördus politsei poole inimene, kes oli öölokaalis tekkinud rüseluses näoli kukkunud ning vigastada saanud.
Pühapäeva õhtupoolikul teatati Häirekeskuse vahendusel politseile, et Valjala alevis märgati akna kaudu ühes korteris meest maas lamamas. Suhkruhaigust põdenud mees oli surnud, vägivalla tunnused surnukehal puudusid.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised