-5.1 C
Kuressaare
Kolmapäev, 8. detsember 2021

Statistikaamet vajab põllumajandusloenduseks üle 3000 loendust&oum

Taasiseseisvunud Eesti esimene põllumajandusloendus toimub 15. juulist 29. juulini 2001. Põllumajandusloenduse eelringkäik on 7. juulist 13. juulini. Loenduse kvaliteedi kontrollimiseks korraldatakse 30. juulist 13. augustini valikuline järelküsitlus.
Riik vajab põllumajandusloendust, et saada põhjalikke ja täpseid andmeid põllumajanduse ja maaelu paremaks korraldamiseks. Selleks kogutakse loenduse käigus andmeid põllumajanduslike majapidamiste ja kodumajapidamiste majandustegevuse kohta.
Seoses põllumajandusloenduse korraldamisega vajab Statistikaamet:
– Ringkonnajuhatajaid ja ringkonnajuhatajate asetäitjaid, kelle peamine ülesanne on loendusringkonna territooriumil loenduse korraldamine, osalemine loendajate juhendajate ja loendajate kandidaatide valimises ning selle järel loendajate juhendajatele ja loendajatele koolituse korraldamine.
-Loendajate juhendajaid, kelle peamine ülesanne on oma loenduspiirkonnas loendustöö korraldamine ja 46 loendaja töö juhendamine ning kontrollimine.
-Loendajaid, kelle peamine ülesanne on loenduslehtede täitmine põllumajanduslike majapidamiste ja põllumajanduslike kodumajapidamiste valdajate küsitlemise teel.Sobivatele kandidaatidele korraldatakse viiepäevane koolitus, mille lõputestiga valitakse välja loendustöötajad.
Tööpakkumised leiab Statistikaameti koduleheküljelt internetis aadressil
http://www.stat.ee , rubriigist “Statistikaamet”.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised