-0 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Lapsed meisterdasid kaltsuloomi

Kuressaare Gümnaasiumi õpilaste algatuse “Sipsik kodukanti” käigus kogutud ja valmistatud kaltsunukud ja – loomad lähevad kingituseks Sandla ja Kärla lasteaialastele.
Kuressaare Gümnaasiumi õpilaste ettevõtmise “Sipsik kodukanti” eesmärk oli koguda ja kasutusele võtta asjad, mida kodudes enam ei vajata, kuid mis võivad rõõmustada teisi. Kõik KG – s õppivad ja töötavad inimesed võisid kooli tuua isevalmistatud kaltsunukke ja -loomi, hästi hoitud mänguasju ja ilusaid lasteraamatuid, samuti vahendeid ja materjale, millest saaks nukuriideid meisterdada. Kaltsunukke või loomi võis teha ka klassi peale ühe suure, millega oleks põngerjatel hea põrandal rügada.
12. aprillil valiti kõige ilusamaks kaltsuloomaks 2.b klassi suur sajajalgne. Kõige ilusama kaltsunuku auhinna sai Ronald Valgelind ja tänukiri kõige rohkem meisterdanud asjade eest läks Imbi Võrelile.
“Õpilased said sellest meisterdamisest endale palju, kuid mis peamine – nad said sellest suurt rõõmu tunda,” sõnas Osilia juhataja ja projekti konsultant Maie Meius.
“Seda projekti võiks kindlasti jätkata, sest lapsed valmistasid neid loomi innuga” arvas 2.b klassijuhataja Merle Tustit.
SIRET PÜÜA

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised