-2 C
Kuressaare
Pühapäev, 28. november 2021

Korvpalluritel Mani saarel rasked vastased

Saaremaa meeskonna treeneri Enn Laanemäe sõnul tuleb mõlema meeskonnaga tõsine lahing.
“Rhodos on suhteliselt hea,” ütles treener Gotlandil kaotatud mängu põhjal. Samas usub Laanemäe, et peamiselt SK Vesse mängijatest koosneva võistkonnaga võib kreeklaste vastu mängida.
“Praegune koosseis on tõsistes mängudes karastunud ja neil on kogemusi,” märkis Laanemäe, kes seab tiitlikaitsja alistamisel olulisele kohale pressingu rakendamise ja mängutempo tõstmise.
“Kui ettevalmistus läheb plaanipäraselt, poisid saavad korralikult puhata ja vastupidavust juurde, siis võime neile selle taktikaga peale minna,” lisas ta.
Laanemäe sõnul peaks ka teised Saaremaaga ühte alagruppi kuuluvad meeskonnad Gotland, Guernsey, Isle of Wight ja Jersey olema võidetavad.
“Kui nende saarte meeskondades mingeid erilisi muudatusi tehtud pole,” täpsustas treener.
Kahe aasta eest Gotlandil toimunud võistlustel saavutas Saaremaa korvpallimeeskond viienda koha. Laanemäe sõnul mängisid mehed siis alla oma võimete ja eeskätt andis tunda kogemuste puudumine.
Kokku osaleb Mani saarel toimuval turniiril kümme meeskonda, kes on jagatud kahte alagruppi ja medalimängudele jõudmiseks on vaja jõuda kahe parema hulka.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised