-3.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

Orissaare Laulumaias

Tänavu juba kuuendat korda toimunud konkursist osa võtnud laste lauluoskust hindasid Lea Kuldsepp, Merike Meriloo, Maimu Sepp ja Tiiu Mägi. Kontserti juhatas Orissaare gümnaasiumi neiu Elen Pärtel, kes ka ise on varasematel aastatel lauluvõistlusel osalenud.
Noorimad osavõtjad olid 4 – aastased laululapsed, kelle hulgast valis zürii parimaks Gristel Põlluääre. Lasteaia eripreemia sai Ken Välinurm ja lootuste preemia Kerttu Jaus. 5 – aastastest võitis Hanna Lopato. Üllatuspreemia osaliseks sai Pille – Riin Laaneväli. 6 – aastastest lauljatest tuli võitjaks Jesper Eldemeel. 7 – aastane Kaisa Tarvis on juba mitmekordne võistluse võitja, ka seekord oli ta oma vanuserühma parim.
Gert Põlluäär tunnistati parimaks 8 – aastaseks lauljaks. Selles vanuserühmas andis Orissaare vallavalitsus välja eripreemia artistlikkuse eest, mille pälvis Kateriin Aljas.
11 – aastaste laste seas läks võit jagamisele. Parimad olid Kaisa Ling ja Priidu Aardam. Priidu tunnistati ka publiku lemmikuks. Eripreemia andekuse eest anti veel Kadri Põrile. 12 – aastastest laululastest meeldis züriile kõige enam Kristiina Muru esinemine. Võitjaks tunnistati veel 15 – aastane Elen Rüütel ja 17 – aastane Kristi Viljaste.
JANNE HINTS

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised