-2 C
Kuressaare
Pühapäev, 28. november 2021

Kuressaare ooperipäevi tutvustati Tallinnas

Läti Rahvusooperi välisasjade juhataja Dace Bula kinnitas, et Kuressaare ooperipäevi avav Giuseppe Verdi ooper “Rigoletto” on Läti Rahvusooperi repertuaaris püsinud nii kaua, et seda võib nimetada juba traditsiooniliseks lavastuseks. “Mul on hea meel, et see etendub Kuressaares meie tugevamate jõudude osavõtul – Rigoletto rollis saab ooperipäevade publik näha Samsons Izjumovsit ja Gilda osas esineb meie suurepärane sopran Sonora Vaice. Külalisena astub üles suurepärase häälematerjaliga Iraani päritolu tenor Ahmed Agadi, kes elab praegu Moskvas.”
Bula sõnul annab Läti rahvusooper ka parima, et ooperipäevade galakontserdist, milles lätlaste kõrval osalevad nii Peterburi Maria Teatri kui Rahvusooperi Estonia solistid, kujuneks muljetavaldav muusikaline tulevärk, mis publikule meelde jääks.
Ooperipäevade kunstilise juhi abi Kaido Kuusik rääkis, et eelmistel ooperipäevadel osalenud Peterburi Maria teatri Akadeemia noorte lauljate trupp toob tänavu kaasa Rossini koomilise ooperi “Sevilla habemeajaja” sopran Tatjana Trifonova ja tenor Daniil

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised