-2.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 8. detsember 2021

Kütusemüüjad ühendavad jõud

Eelmisel suvel oli OÜ Fort Oil juhatuse esimehe Tarmo Ratase hinnangul Saare maakonnas 22 kütusetanklat, mida kütusemüüjad ise peavad pööraselt paljuks.
“Saaremaal peaks lähiajal tanklate arv vähenema, sest kõikvõimalikke nõudeid on juba rahalises mõttes raske täita, seepärast kaovad väikesed konteinerjaamad kõik ära,” sõnas Ratas.
Sar – Bensi seitse tanklat (kuus Saare maakonnas ja üks Pärnumaal Jööpres) on kõik antud rendile OÜ – le Fort Oil. Uus firma toob tulevikus kõik kütusemargid Valgevenest Moseri naftatehasest.
Kütuste kvaliteet nüüd korras
Nii väidab Tarmo Ratas ja peab kvaliteediteemat hiljaksjäänud püssipaugutamiseks.
“Tõelised kütuse kvaliteediprobleemid olid eelmisel ja üle – eelmisel aastal, kuid täna pole Eestisse enam ühestki august võimalik sisse tuua solgitud kütust ega mingeid komponente, millest kütust kokku segada,” rääkis Ratas.
Tema sõnul pole kütuse kvaliteedi probleemides süüdi mitte müüjad, vaid puhtal kujul riik, kes otseselt soodustas solgitud kütuse müüki. “Kuidas ma sain head kütust müüa, kui teine müüs kõrval mitu krooni odavamalt solki? Ma ei saanud ju temaga konkureerida teisiti, kui pidin ka hakkama solki müüma, et ise ellu jääda,” rääkis Ratas.
Praegu peaks tanklates müüdav kütus olema tema hinnangul igati korraliku kvaliteediga.
“Sellist, mis lausa auto ära rikub või millega mootor ei tööta, küll ei ole.”
VELJO KUIVJÕGI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised