-0 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Infoteatmik Saaremaa noortele

Teatmikus on noortega tegelevate või noori puudutavate asutuste ja organisatsioonide tutvustused, telefonid, internetiaadressid, soovitused politseilt, ülevaatlikud tutvustused noori puudutavatest seadustest, lõbusad karikatuurid, mõtteterad, vaba ruumi endale kirjutamiseks või joonistamiseks.
Raha infoteatmiku jaoks saadi lisaks infopunkti omafinantseeringule ka maavalitsuse alaealiste komisjonilt ja hasartmängumaksu nõukogult.
Infoteatmiku saavad endale kõik Saare maakonnas 8. ja 9. klassis õppivad noored koolide kaudu. Koolid saavad need kätte maavalitsusest aprilli jooksul. Infoteatmik on kõigile tasuta ja huvitatutele kättesaadav noorte infopunktis, Tallinna tn 12, juba täna.
Saaremaa Noorte Infopunkt loodi mullu aprillis noorte teavitamiseks ja nõustamiseks Saaremaal. Infopunkti võib tulla ükskõik millise probleemiga, aega ette reserveerimata. Kogu info ja abi on tasuta. Kindlasti võib tulla ka inimene, kes ei pea end enam nooreks.Infopunktist saab teavet õppimis- ja täiendõppe võimaluste, vaba aja veetmise võimaluste, noorteorganisatsioonide, noortevahetuse, noortele suunatud projektide, laagrite jm kohta.
Infopunktis võtab ettekuulutatud päevadel noori vastu noortenõustaja Helle Kahm, kelle poole saab murega pöörduda aega kinni panemata ja tasuta. Igal kolmapäeval kell 17-18 on infopunktis Tartu Ülikooli infotund, kus teavet jagamas ülikooli Saaremaa esindus.
MARJU PÕLD
Saaremaa Noorte Infopunkt

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised