-2 C
Kuressaare
Pühapäev, 28. november 2021

Eakad võitsid taas noori

Kuressaare Päevakeskuses 8. aprillil toimunud mõõduvõtmisel jäid teiseks samuti eakad – Kuressaare Pensionäride Liit 52 punktiga. Kolmas koht kuulus seekord noortevolikogu võistkonnale 45,5 punktiga, neljas Saaremaa Noorte Reformiklubi võistkond Noored Oravad 39 ja viies Kuressaare Gümnaasiumile 37,5 punktiga.
Kuressaare Linna Pensionäride Ühenduse korraldatud võistlust juhtis enamiku nuputamisküsimustest koostanud Astra Truumure. Alustuseks pani ta kõik laulma NoVa TOP-i laulu ja mängima akordionist Marin Tihase. Siis hakkasid sähvima välgud: kes? kus? mis? millal? kuidas? miks? Lisaks loomingulised ülesanded ja etüüdide esitamine.
Kogu see värk oleks pidanud vähemalt pensionärid võhmale võtma, aga ei miskit. Küllap on noored need, kes oma pulbitseva elujõu ja arvulise ülekaaluga ka vanu lahinguratsusid rõõmsalt pingutama ja kas või viimast välja panema kannustasid. Te oleksite pidanud nägema Bruno Pao enesekindlust kirjalike vastuste vormistamisel paljudele küsimustele. Taivo Lõugu raksuvalt preisilikku marsisammu liikumisülesande esitamisel, oravanoorikute särtsakat väänlemist ladina – ameerika muusika rütmis, kogu seda vanade ja noorte ühisolemise meeldivat õhkkonda.
Ehkki pensionäride ühenduse võistkond (seekordne koosseis: Bruno Pao, Ella Vooglaid, Ants Jõgi, Taivo Lõuk, Heljo-Ly Karu ja Harry Õnnis) on kaks senist osavõistlust üpris kindlalt “kinni pannud”, ei saa nad sarja üldvõidus veel sugugi veendunud olla. Loorberid ootavad kedagi alles pärast kolmandat osavõistlust, mis toimub noortevolikogu korraldusel maikuus.
HARRY ÕNNIS

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised