-3 C
Kuressaare
Pühapäev, 28. november 2021

Linnavalitsus kutsub maju värvima

Linnavalitsuse pressiesindaja Reet Truuväärt märkis, et 1. maist 30. septembrini kestvale konkursile oodatakse osalema linlasi ja neid, kes soovivad sel suvel oma maja välisilmet uuendada. Osa võtma oodatakse kortermajade ja eramajade omanikke, nii eraisikuid kui firmasid.
Linnakunstnik Endla Tuutma selgitas, et praeguseks on hoonete värvimine kujunenud omanikule kulukaks ettevõtmiseks ja et linlasi veidigi toetada, kaasati konkursile värvitootjad AS ES Sadolin ja AS Baltic Color. Mõlemad firmad on andnud nõusoleku müüa Kuressaares välisvärvi 25 % allahindlusega. Parimatele majavärvijatele paneb linnavalitsus välja 5000 – kroonise preemiafondi. Kokkuvõtteid konkursist tehakse hiljemalt novembris.
Aktsiooni lülitumiseks tuleb vormistada avaldus, seejärel koostatakse koos linnakunstnikuga hoone värvipass. Värvipass on tasuta ja selle ettenäitamisel ongi võimalik soodushinnaga värvi osta. Kasutada võib ka endisi värvipasse juhul, kui need on linnavalitsusega kooskõlastatud.
Värviaktsiooniga liitumiseks vajalikke avalduse – blankette saab linnavalitsuse valvelauast, Tallinna tn 10, linnaarhitektide juurest või linnavalitsuse koduleheküljelt www.kuressaare.tt.ee
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised