-6.2 C
Kuressaare
Laupäev, 4. detsember 2021

Tuulte Roosi terviserada taastamisele

Saare Tervisekeskuse Sihtkapitali tegevjuht Johannes Kaju ütles, et kuna kompleksi rajamisel loodetakse leida vahendeid fondidest ja mitmetelt sponsoritelt, peab projekti rahastamiseks olema raja haldajal maakasutusleping.
Linnavaranõunik Margo Sooääre sõnul on linnavalitsus seisukohal, et seda ettevõtmist üldplaneeringu järgi puhkealana ette nähtud territooriumil tuleb igati toetada ja seepärast veetakse sealt linna kulul prügi ja maamaksu ei küsita.
“See on jumala õnn, et selline algatus tuli rahva seast,” märkis Sooäär, lisades, et kui rada tulevikus valmis saab, siis on see avalik ja vajalik rajatis.
Projekti maksumust ei oska Kaju veel öelda.
“Kõigepealt tahaks jooksuraja ja mõned harjutamiskohad paarikümne tuhande krooniga valmis saada,” märkis ta, lisades, et kuna kõik tehakse enamasti ühiskondlikus korras, sõltub raja valmimine võimalustest ja ajast.
Saare Tervisekeskuse Sihtkapitalil on kavas kunagine terviserada taastada endisest suuremal kujul. 15 hektari suurusele maa – alale planeeritakse ehitada kompleks, kus on kahe kilomeetri pikkune jooksurada ja kui maastik võimaldab, siis ka pisut pikem suusarada ning vahendid jõuharjutuste tegemiseks.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised