-2.8 C
Kuressaare
Kolmapäev, 1. detsember 2021

Raskejõustikumaja taas müügis

Pärast mullu sügisel toimunud kahte ebaõnnestunud katset raskejõustikumaja müüa otsustas linnavalitsus krundi realiseerida kevadel varasemast hinnast 30 000 krooni odavamalt.
Pikk tn 4 asuva raskejõustikumaja 726 m2 suuruse kinnistu ja kõrval oleva Pikk tn 2, endise vanglahoone 736 m2 suuruse kinnistu alghinnaks oli mullu 980 000 krooni.
“Leppisime linnavalitsuses kokku, et seekord paneme hinnaks 950 000 krooni, sest küsijad pidasid sellist hinda sobivaks,” lausus linnavaranõunik Margo Sooäär. “Testime ja katsetame, mis meil muud üle jääb,” lisas ta.
Sooääre sõnul üritab linnavalitsus eelmisel aastal kahel korral müügil olnud krunti uuesti realiseerida, sest tavaliselt kevadel kinnisvarafirmad aktiviseeruvad.
“Talve jooksul on krundi kohta päris mitmel korral küsimas käidud ja kuna huvi on, siis loomulikult pakume,” märkis Sooäär. Pakkumiste tähtaeg krundi ostuks on 10. mai.
Radiaatorid külmusid puruks
Novembri keskpaigast tühjana ja kütteta seisnud raskejõustikumajas külmus talve jooksul lõhki kogu küttesüsteem, see võib vähendada hoone müügihinda.
Margo Sooäär ei osanud Meie Maale veel öelda, kas kinnikeeratud küttesüsteemi tulemusel lõhki külmunud 50 malmradiaatorit võivad mõjutada maja müügihinda.
“Kahju hindamist ei ole tehtud, aga mõnedkümned tuhanded remondile võib – olla läheks,” märkis Sooäär.
Tema hinnangul on süü mitmepoolne. “Spordikool läks majast välja ja keeras kütte kinni, aga kui meile sellest teatati, oli juba hilja. Eeskätt olid häired koostöös,” märkis Sooäär.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised