-1.5 C
Kuressaare
Teisipäev, 30. november 2021

Spordiprojektidjäid toetuseta

Saaremaa spordiprojektidest ei rahuldatud Saaremaa Saarte Mängude Assotsiatsiooni taotlust 90 000 kroonile osalemiseks Saarte mängudel Inglismaal, jalgrattaklubi Viiking taotlust 90 000 kroonile 44. Saaremaa velotuuri korraldamiseks ja Kuressaare linnavalitsuse taotlust 50 000 kroonile tennisekoolituse käivitamiseks Saaremaa Spordikoolis.
Hasartmängumaksu nõukogu ametnik Luule Semiskar ütles Meie Maale, et saarlaste taotlustest oli kultuuriministeeriumil kavatsus rahastada eeskätt Saarte mängudel osalemist, kuid raha lõppes lihtsalt enne otsa.
Semiskar selgitas, et nõukogu arutab kõik ministeeriumide poolt pakutud taotlused läbi ja siis vaadatakse, kellele antakse esmajoones ja kes jääb tahapoole.
“Saarlaste taotlused olid tabelis küllaltki ees, kuid kahjuks raha teile seekord ei jagunud,” märkis ta.
Semiskari sõnul rahuldatakse taotlused vastavalt jagamisele kuuluvale raha hulgale ja seekord ulatus esimeses kvartalis tehtud taotluste summa miljonitesse, jagamiseks oli aga vaid pool miljonit.
“Kuna raha oli suhteliselt vähe, siis taotletud summat ei saanud keegi,” märkis Semiskar, lisades, et eeskätt püütakse piskut jagada vennalikult.
Inge Otsma kultuuriministeeriumi spordiosakonnast ütles, et SSMA saab esitada uue taotluse teises kvartalis.
“Kahe aasta eest sai see organisatsioon Saarte mängudel osalemiseks toetust ja sellel oli komisjonis päris hea kõlapind,” märkis ta, lisades, et teiste projektide toetamine võib olla problemaatiline.
Hasartmängumaksu nõukogu rahaeraldised

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised