-3 C
Kuressaare
Esmaspäev, 29. november 2021

Politseikroonika

Reedel kell 16.25 teatas üks Kaarma valla elanik politseile, et tema ema õuele tuli taksoga Kuressaares elav naine, kes hakkas märatsema ning lõi katki ukseklaasi.
Patrulli saabudes oli lärmaja lahkunud, juhtunuga tegeleb konstaabel.
Samal päeval kell 16.45 teatati, et Rehe tänaval kaupluse Rema 1000 uste vahel on kamp purjus noormehi, kellest üks sõimab külastajaid ja müüjaid. Prefektuuri viidi ja pandi kainenema 21 – aastane Kuressaare elanik Margus K, kellele koostati protokoll ning määrati rahatrahv 530 krooni.
Laupäeval kella 15 paiku tülitas Ranna kaupluses purjus mees müüjaid ja häiris kaupluse tööd. Politsei koostas Kuressaare elanikule, 1954. a sündinud Jaan L – ile protokolli ja karistas 530 – kroonise rahatrahviga.
Laupäeval laekus politseile teade, et Vaivere kooli on arvatavalt akna kaudu sisse murtud ning varastatud arvuti, televiisor ja võimendi.
Kell 19.56 teatas üks kuressaarlane, et tema elukoha trepil istub võõras purjus mees ega lähe ära. Kainenema viidi Salme valla elanik Tõnu H (s. 1947), talle koostati protokoll ja määrati 53 – kroonine rahatrahv.
Kell kell 20.11 teatati, et Tallinna 21 asuvale Linnavärava müügikioskile toimus kallaletung.
Tumedates riietes ja maskiga mees lõi katki kioski klaasi ja nõudis raha. Raha mees ei saanud ja põgenes. Asjaga tegeleb politsei.
Kell 23 tuli prefektuuri 1982. a sündinud noormees, kes teatas, et tund aega varem tungisid talle piljardisaali juures kallale 4 – 5 tundmatut noormeest, kes peksid teda käte ja jalgadega. Kannatanu viidi esmaabi andmiseks haiglasse.
Pühapäeval kell 13.52 anti politseile teada, et Smuuli 4 juures kõnniteel aiaposti najal on purjus mees. Kuressaare elanik, 1932. a sündinud Harald O viidi kainenema.
Samal päeval viidi kainerisse 37 – aastane kuressaarlane, kes lõi Kopli tänaval puruks ühe korteri akna.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised