-3.4 C
Kuressaare
Neljapäev, 9. detsember 2021

Politseikroonika

Kolmapäeval tabati kaupluses Perepood purjus Olev M (38), kes varastas vorsti ja verikäkki (kogumaksumus 31.15). Mees viidi kainerisse ja talle määrati rahatrahviks 530 krooni.
Samal päeval toimetati Marientali kauplusest kainestusmajja 29 – aastane Kuressaare elanik.
Kell 19.36 teatati, et Smuuli 14 trepikojas lärmab kamp noorukeid. Politseipatrulli kohale jõudes olid noorukid lahkunud.
Kolmapäeval esitati politseile avaldus selle kohta, et 46 – aastane mees hoidub kuritahtlikult kõrvale alimentide maksmisest. Politsei alustas kriminaalmenetlust.
Neljapäeval kell 7.27 sai politsei teate Ida – Niidu lasteaed – algkoolist selle kohta, et lasteaia ühes rühmas on öösel kolmes voodis magatud.
Samal päeval laekus politseile viis avaldust Laimjala vallas ajavahemikul 10. novembrist 2000 kuni 22. märtsini toimunud sissemurdmiste kohta.
Neljapäeval laekus avaldus, mille kohaselt on 21. või 22. märtsil Aia 53 hoovis sõiduautolt Ford Sierra varastatud radiaator (kahju 3000 krooni).
Neljapäeval kell 22.44 teatati politseile, et Kuressaare põhikooli ees on kamp noorukeid, kes lärmavad ning viskasid puruks koolimaja akna. Haldusõiguserikkujateks osutusid neli 15 – 17-aastast Kuressaare noormeest ja üks 16 -aastane Tallinna elanik. Kõigil tuvastati alkoholijoove, nendega tegeleb noorsoopolitsei.
Ööl vastu reedet kell 2.07 teavitati politseid sellest, et Tolli 22 juures tänaval magab meesterahvas. Laimjala valla elanik Tõnis L (36) pandi kainerisse ja talle määrati 265 krooni trahvi.
Väljapressijad said süüdistuse
Saare politsei esitas sel nädalal süüdistuse Pärnus elavale Arvile (18) ja kuressaarlasele Tarvole (19), kes märtsi algul pressisid ühelt Saaremaa noormehelt välja 4000 krooni. Füüsilise vägivallaga ähvardades viisid noorukid oma ohvri kodust minema televiisori ja muusikakeskuse.
PäästeteenistusesKolmapäeval kell 18.50 sai Saaremaa päästeteenistuse häirekeskus väljakutse Lõmala külast Salme vallas, kus oli kahekorruselises pumbamajas süttinud veetorude soojustus. Kuressaare keskkomando tuletõrjujad likvideerisid põlengu. Tulekahju põhjus oli hooletus lahtise tule kasutamisel, teatas päästeteenistuse pressiesindaja.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised