-1 C
Kuressaare
Esmaspäev, 29. november 2021

Mustise firma rajab kohtumajja pansionaadi

Siva Investi omanikeringi kuuluv Kuressaare abilinnapea Aarne Mustis ütles, et täpset kava ettevõttel ja tema välismaisel partnerfirmal pansionaadi ehituseks pole. Kõik sõltub detailplaneeringust, mis määrab, kuidas ja mida me teha saame, sõnas ta.
“Majutusasutus ta tuleb, iseküsimus, mis vormis, neid on praegu igat tüüpi. Selle üle algab nüüd arutelu osanikega, kes on Siva Investiga ühise tegevuse lepinguga seotud,” rääkis Mustis.
Esimeses etapis ulatub objekti maksumus 10 miljoni kroonini, 3300 – ruutmeetrine krunt võimaldab teises etapis hoonet veel laiendada. Mustise sõnul saaks sellega kuni Kitsa tänavani välja minna. Krunt on sellise koha peal, et tasub investeerida, nentis ta.
Hoone ostuhinda ei soostunud Mustis avaldama.
“Hind oli harju keskmine, kuid selge on see, et ega kesklinnas kinnistuid eriti enam saada pole,” ütles ta. Meie Maa andmeil oli kinnistu veel poole aasta eest müügis 2,5 miljoni krooniga.
Mustis möönis, et planeeringu tegemisel võib probleeme tekkida naabruses asuva elumajaga, mille külge jääb Lossi tänava poolne sissepääs kohtumaja krundile.
“See tuleb ilmselt kitsendustega teha, kuna on kohtumajaga ikka ühtne tervik. Ka trassid peavad kusagilt sisse minema. Linn peab selle planeeringuga lahendama,” rääkis Mustis.
Kapitaalsest ehitusest saab Mustise sõnul rääkida septembris, hoone korrastamine, katusetööd ja värvimine algavad lähiajal.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised