-1 C
Kuressaare
Laupäev, 27. november 2021

Politseikroonika

Reedel laekus Saare politseile avaldus selle kohta, et Aia 58 hoovis murti juhiukse luku lõhkumise teel sisse sõiduautosse VAZ – 2101, millest varastati automagnetoola, kõlarid ja kolm helikassetti.
Samal päeval laekus avaldus, et ajavahemikul 10. – 12. märtsini varastati Laimjala vallas OÜ Orissaare EKO – le kuuluvalt veoautolt aku.
Reedel kell 14.45 teatati Suur – Sadama tänavalt, et keegi naisterahvas rebis katki politsei poolt paigaldatud pitserid ja sisenes korterisse. 1965. a sündinud naisterahvas viidi kainerisse.
Kell 15.50 anti teada, et Kohtu tänaval, kaupluse Sander juures kõnniteel tukub purjus meeskodanik. 29 – aastane Kaarma valla elanik toimetati kainenema.
Kell 23 teatati Uuelt tänavalt, et naabrite juures peavad noored pidu, karjuvad ning taovad vastu teataja maja seina. Pidu pidanud seitse teismelist kutsuti noorsoopolitseisse.
Laupäeval kell 12.02 helistati Abaja tänavalt politseisse ja teatati, et Ranna kaupluse juures tarbitakse alkoholi. Kainenema viidi Kuressaare elanik Jaan L. (s.1954), talle koostati protokoll ja määrati karistuseks 530 – kroonine rahatrahv.
Lümanda vallast teavitati laupäeval politseid sellest, et 1979. a sündinud noormehele tuli kallale kamp noormehi, kes peksid avaldajat ja tema kahte sõpra. Konstaabel lahendas tüli kohapeal.
Laupäeval kella 21 viisid politseinikud kainerisse mehe, kes purjuspäi mööda Väljaku tänavat tuigerdas ja majadesse trügis.
Samal õhtul aitas politsei haige Nasvalt Kuressaare haiglasse toimetada.
Pühapäeva varahommikul helistati Kuressaare haiglast politseile ja edastati, et öösel kella 4 paiku toodi haigemajja 20 – aastane Kuressaares elav neiu, kes enda sõnul oli kuskil Roomassaare kandis liiklusõnnetusse sattunud ja selles kehavigastusi saanud.
Politsei tegi kindlaks, et liiklusõnnetus juhtus Uus – Roomassaare teel, enne Marientali tee risti, kus sõiduautot Audi juhtinud 23 – aastane Pärnu maakonna elanik ei tulnud kurvis auto juhtimisega toime, sõiduk paiskus kraavi ja rullus mitu korda üle katuse.
Esialgsetel andmetel oli juht kaine.
Pühapäeval kell 16.45 teatati Astest, et 1977. a sündinud mees püüdis sooritada enesetappu.
Kohapeal selgus, et töölt vallandatud mees oli ära söönud kõik kodus leiduvad tabletid. Mees viidi Kuressaare haiglasse.
Esmaspäeval kell 8.32 teavitati politseid, et Pikk 30 õues seisnud sõiduautolt VAZ – 2101 on ära viidud tagumised rattad.
Tehnika 1 trepikojast varastati ööl vastu esmaspäeva jalgratas Eldorado.
Reedel toimus Kuressaare linnas, Orissaare, Kärla, Kihelkonna ja Leisi alevis politseioperatsioon, mille eesmärk oli elanike turvalisuse ja avaliku korra tagamine.
Politseioperatsioon viidi läbi kahes etapis: kella 15.30 – 19 toimunud lauspuhumise käigus kontrolliti kokku 390 autojuhti, avastati kaks joobes juhti ja üks joobes jalgrattur. Samuti tehti viis suulist hoiatust muude liikluseeskirja sätete rikkumiste eest.
Kella 21 kuni südaööni vältas politseioperatsioon “Alaealised ja avalik kord”, mille käigus toimetati Kuressaare linnast prefektuuri 17 isikut. 13 neist olid alaealised ja noorukitest omakorda üheksa olid purjus. Politseioperatsioonis osales 18 politseiametnikku ja viis abipolitseinikku.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised