-2 C
Kuressaare
Pühapäev, 28. november 2021

Sõmera hooldekodule võimlemissaal

Sõmera hooldekodu juhataja Juhan Nemvaltsi sõnul sai harjutussaal korraliku puitpõranda, samuti paigaldati sinna uus valgustussüsteem, ehitati instruktori tööruum, riietusruum, kolme kohaga du&eth,iruum ja väike saun.
“Võimlemisatribuutikast oleme ostnud võimlemispalle, meil on olemas ka üks jooksurada ja vald kinkis meile 25. aastapäevaks pingpongilaua, mille samuti sinna viime. Saal on mõeldud ennekõike aeroobikalaadseks liikumiseks,” selgitas Nemvalts.
Päevasel ajal hakkavad uues spordirajatises harjutama hooldekodu asukad, õhtuti võivad seda väikese tasu eest kasutada ka ümbruskonna elanikud.
Projekt abiraha saamiseks esitati Hollandi Kesk – ja Ida – Euroopa fondide ühendusele, mille üks alafond otsustas võimlemissaali ümberehituse tarbeks eraldada 30 000 kuldnat, mis Eesti rahasse arvestatuna teeb umbes 210 000 krooni.
“Suur tänu tuleb öelda Hollandi Kesk – ja Ida – Euroopa fondide ühenduse esindajale Eestis Piet Boerefijnile, aga ka töid teostanud Lääne Ehitusele ja selle firma töödejuhatajale Iljo Leemetile, kes saali vastuvõtmise päeval tähistas oma 60. sünnipäeva,” sõnas Nemvalts.
TIIU TALVIST

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised