-9 C
Kuressaare
Pühapäev, 5. detsember 2021

Linnapea tõmbabjalga jalgpallisaapad

Jaanus Tamkivi ütles, et talle ei ole mängimisest veel konkreetselt räägitud, kuid linnade liidus on mängust juttu olnud ja pakkumise korral on ta osalemiseks valmis.
“Kui palju ma sellest jalgpallist küll tean, aga midagi ikka,” tunnistas linnapea, kes viimati mängis võistlusmängus vutti nelja aasta eest maavalitsusega peetud sõpruskohtumises.
22. juunil toimuval ainulaadsel üritusel, kus Eesti – Läti maavõistlusel jalgpallis osaleb kummastki riigist sada võistkonda, on lisaks mõlema maa erinevates liigades pallivatele võistkondadele mänguväljakule tulemas veel piirivalvurid, politseinikud ja sõjaväelased.
Huvi on näidanud üles teiste alade sportlased, sealhulgas on oodata Eesti ja Läti endiste olümpialaste vahelist kohtumist. Oma osalemissoovist on teatanud juba mõned ministeeriumid ja kokku lepitud on linnapeadevaheline mäng.
Kuigi Tamkivi hinnangul on vorm linnapeade meeskonnas mängimiseks rahuldav, leiab ta, et füüsilisele vastupidavusele tuleb siiski veel rõhku panna.
“Peab hakkama valmistuma ja metsas jooksmas käima,” märkis linnapea, kelle sõnul on tal ükskõik, millisel positsioonil võistkonnas mängida.
“Arvan, et tulemus oleks enamvähem ühesugune.”
Maavõistlusmängud mängitakse peamiselt Lõuna – Eestis ja Põhja – Lätis. Saaremaa meeskondadest mängib Muhumaa JK Rezeknes sealse meeskonnaga, FC Kuressaare kohtub Riias Policija meeskonnaga.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised