-12 C
Kuressaare
Laupäev, 4. detsember 2021

Revalia tantsupaar jõudis Rootsis poolfinaali

Kuressaare Revalia treener Matis Toome ütles Meie Maale, et Martin Koppel ja Katrin Leedo tantsisid hästi ning täitsid püstitatud eesmärgi.
“Arvestasime poolfinaali jõudmisega,” märkis Toome. Tema kinnitusel on kümnenda koha saavutamine tihedas konkurentsis hea tulemus, sest tegu oli suure rahvusvahelise võistlusega, mis oli ühendatud ka maailma karikavõistluste etapiga.
Noorte vanuserühmas, kus osales 31 tantsupaari esines Saaremaa paar Matis Toome hinnangul palju paremini, kui Eesti meistrivõistlustel Tallinnas.
“Tegime seal saavutatud kümnenda koha järel palju vigadeparandusi ja nüüd olid nii liikumine kui tehnika palju paremal tasemel,” lausus Toome.
“Ka füüsilise vastupidavusega ei olnud probleeme. Poolfinaalis on kaks vahetust ja nad said vahepeal hinge tõmmata.”
Kuigi Göteborgis oli tegu lahtiste võistlustega, kus võisid osaleda kõik soovijad, hindas Toome tantsupaaride taset kõrgeks, sest kaks paremat kohta viisid Leetu maailmameistrivõistlustel kuld – ja hõbemedali võitnud paarid.
Tänavune Eesti meisterpaar Tanel Hirbaum – Karin Rooba olid kolmandad ja Stasis Brilis – Juliana Seriakova kuuendad.
Balti Cupil Göteborgis osalesid tantsupaarid Norrast, Poolast, Itaaliast, Valgevenest, Inglismaalt, Leedust, Soomest, Rootsist ja Eestist.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised