-2 C
Kuressaare
Esmaspäev, 29. november 2021

Purjus pillimees rikkus restoraniõhtu

“Pidu ära ei jäänud, aga võib öelda küll, et see oli rikutud,” tõdes OÜ Siva Invest arendus – turundusjuht Suigo Karro.
“Pidu algas kehvasti ja ehkki lõpp läks enam – vähem korda, oli rahvas juba mujale ära läinud.”
Karro sõnul ei olevat Orumetsa uus klahvpillimängija, Tartu noormees, suutnud alustuseks purjuspäi heli paika sättida.
“Orumets oli siis laulnud ühes nö taktis ja tema mängis pilli teises taktis. Alguses hakkas Orumets temaga nagistama ja loomulikult hakkas ka rahvas sõna võtma. Selle peale hakkas pillimees rahva ja restorani personaliga ülbitsema. Selge, et kui inimene on joobes, ärritab teda iga asi.”
Tavaliselt ööbivad sanatooriumis esinevad pillimehed sama asutuse hotellis, seekord oli neid majutanud aga üks kohalik elanik, kes peole kaasatulnuna olevat olnud samuti restorani personali suhtes suhteliselt agressiivne.
Karro sõnul on eriti kahju sellest, et Orumetsa esinema kutsumine oli üks osa plaanist muuta vana sanatooriumi restoran uuesti linnarahvale käidavamaks lõbustuskohaks.
“Eelmisel õhtul Marine restoranis läks Orumetsa pidu hiilgavalt korda. Sealse kontserdi kohta võib öelda, et see oli unelmate õhtu Kuressaare talvistes oludes. Selline üllatus, mis laupäeval tuli, oli meie jaoks aga tõeliselt &eth,okeeriv. Et sellised professionaalid lubavad endale sellist käitumist,” lausus Karro ja soovis edasi anda ametliku vabanduse kõigi inimeste ees, kel selle intsidendi tõttu peoõhtu rikutud sai.
Karistuseks said pillimehed trahvi – kokkulepitud summast maksti neile välja vaid viiendik ja Karro sõnul ei kutsuta Orumetsa selle klahvpillimängijaga koos Siva Investile kuuluvatesse esinemiskohtadesse vähemasti aasta.
Järgmise tantsumuusikatähena oodatakse aprilli lõpus Kuurordi restorani Mait Maltist.
TIIU TALVIST

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised