-2 C
Kuressaare
Esmaspäev, 29. november 2021

Autospordivõistlusi viib läbi uus klubi

Klubi “Sar-tech Motorsport” juht Toomas Sepp ütles Meie Maale, et uus klubi hakkab korraldama peamiselt autospordiüritusi, kus pearõhk on rallikrossil ja sprintidel.
Olulisel kohal klubi kalenderplaanis on Eesti rallikrossi meistrivõistluste etapid Kogulas, kus traditsioonide kohaselt osaleb kogu Eesti selle ala paremik. Varem seda võistlust korraldanud Kogula Auto – motoklubilt võeti seoses võlgadega Eesti Autospordi Liidule võistluse korraldamise õigus ära.
Uue spordiklubi avaürituseks oli pühapäeval Asval korraldatud Saare Kütuse karikavõistlus jäärajasõidus, kus osales üle 70 võistleja. Sepa sõnul planeerib klubi korraldada autospordisõpradele Saaremaa meistrivõistlused tänavasõiduautode mitmevõistluses. Võistlus, kus huvilised saavad kontrollida oma võimeid sprindis, slaalomis, vigursõidus ja kiirenduses, kestab läbi suve ja koosneb viiest etapist. Esimene kord oodatakse autospordisõpru starti juba aprillis.
Eesti rallidel ja rallikrossi etappidel spordiklubi Villu värvides sõitvaid Saaremaa autosportlasi “Sar-tech Motorsport” esialgu ühendama ei hakka. Sepa sõnul eeldaks see Eesti Autospordi Liidult 7000 krooni maksva litsentsi ostmist, kuid sellist raha klubil hetkel võtta ei ole.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised