-5.1 C
Kuressaare
Kolmapäev, 8. detsember 2021

Saaremaa Aasta Naine on ettevõtja Ülle Puppart

Viie esitatud kandidaadi seast valitud Ülle Puppart tunnistas, et saadud tiitel tuli talle suure üllatusena.
“Ma küll ei tea, kas ma olen päris õige Aasta Naiste ritta kuuluma, sest need, kes on seal olnud enne mind, on olnud ehk rohkem Saaremaa – kesksed,” sõnas Puppart.
“Kui nad mind aga valisid, siis tähendab, et ma ei ole midagi väga valesti teinud ja püüan samasugune edasi olla,” lausus ta.
Puppartile kuulub kuuest mööblisalongist koosnev kauplustekett. 1994. aasta lõpus Saaremaal avatud mööblisalong Münt on nüüdseks laienenud Haapsallu, Pärnusse, Viljandisse, Jõgevale ja Tartusse.
“Ehkki kõik kandidaadid olid väga väärikad ja väärt tiitlit kandma, otsustasime, et sel aastal võiks Aasta Naine olla ärinaine. Kui mõelda, siis teist sellist ärinaist meil siin Saaremaal polegi,” lausus EENA Saaremaa klubi president Asta Leppik.
“Naistel ei ole äris tänapäeval üldse mitte kerge läbi lüüa, see valdkond on üsna halastamatu. Ja kui seal suudab üks tühjalt kohalt alustanud naine nii kaugele jõuda, on see tunnustamist väärt.”
Lisaks mööbliärile on kolme lapse ema Ülle Puppart tegev ka ühiskondlikus elus: tema algatatud on Kuressaare gümnaasiumi majandusklassi loomine, samuti on ta oma südameasjaks võtnud Flamingo peotantsulaste toetamise.
Leppiku sõnul toetas Pupparti kandidatuuri kolm erinevat organisatsiooni. EENA klubi poolt jäävad talle Aasta Naise tiitlit meenutama Avo Malmi valmistatud rinnanõel ja naisteklubi auaadress.
Oma äriedu saladuseks tõi Puppart aga head inimesed, kellega tal on olnud võimalus koostööd teha.
“Rasketel aegadel on mulle alati keegi appi tulnud, ju saatus on lihtsalt olnud minu poolt,” jäi ta tagasihoidlikuks.
EENA Saaremaa organisatsiooni naistepäevatraditsiooni kohaselt valitakse iga aasta 8. märtsil Saaremaa Aasta Naine, kes on lõppenud aastal maakonna elus oma tööde ja tegemistega kõige enam silma paistnud. Klubi valis Aasta Naist kaheksandat korda.
Eelmistel aastatel on seda tiitlit kandnud Laine Tarvis, Noimi Paiste, Juta Vessik, Tiiu Haavik, Maret Pank, Juta Pae ja Ludmilla Toon. TIIU TALVIST
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised