-2 C
Kuressaare
Pühapäev, 28. november 2021

Politseikroonika

Teisipäeval anti politseile teada, et Kohtu tänaval on tabaluku lõhkumise teel sisse murtud avaldaja kuuri ja kuurist varastatud höövelsaag.
Samal päeval toimetas politsei Kuressaare haigla vastuvõtutoast kainestusmajja Pihtla valla 37 – aastase elaniku, kes ei allunud tohtrite korraldustele.
Politseile laekus teisipäeval avaldus selle kohta, et ajavahemikul 13. – 27. veebruarini on Salme vallas OÜ Shooting kuuluva kinnistu hoonetest varastatud mitmesugust sanitaartehnikat ja elektritarbeid.
Samuti uurib politsei ajavahemikus 23. – 27. veebruarini Leisi vallas Tika – Ratla maantee ääres toime pandud 60 tm metsamaterjali vargust.
Politsei algatas kriminaalmenetluse uurimaks Aste alevikus toime pandud röövimist. Ühte aleviku korterisse tulid kaks noormeest, kes võtsid 20 – aastaselt noormehelt vägivallaga ähvardades ära televiisori Samsung ja magnetofoni Philips.
Teisipäeval kella 15.20 paiku juhtus liiklusõnnetus Kaevu ja Talve tänava ristmikul, kui kesklinna poolt mööda Kaevu tänavat stop – märgi alt läbi kihutanud sõiduauto Lada jäi ette peateel liikunud sõiduautole ja põrkas vastu teeäärset posti.
Kergelt sai vigastada Lada roolis istunud naisterahvas.
Kaevu ja Talve tänava ristmik on aastate vältel kujunenud Kuressaare üheks liiklusõnnetusterohkemaks paigaks, kus enamasti põhjustavad avariisid mööda Kaevu tänavat kihutavad sõidukijuhid.
MM

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised