-6.2 C
Kuressaare
Laupäev, 4. detsember 2021

Madis Kallas sai toetaja

Lisaks ETPV – lt laekuvale toetusele saab Madis Kallas alates märtsist iga kuu 1000 krooni ka olümpiaettevalmistuse raames ja 1250 krooni haridusministeeriumi noorte spordiprojektist.
ETPV trükikoja nõukogu esimees Erich Teigamägi ütles Meie Maale saarlase toetamist kommenteerides, et Kallas on praegu eas, kus tulemusteni jõudmisel on sporditegemise motiveerimine üks olulisemaid asju.
“Madis on tõestanud, et ta võtab seda asja tõsiselt,” märkis Teigamägi, kelle sõnul käivad veel läbirääkimised noore mitmevõistleja sõidu finantseerimiseks esimesele rahvusvahelisele kümnevõistlusele.
Teigamägi sõnul aastaks sõlmitud leping sportlasele erilisi kohustusi ei sea. “Eks ta reklaamikandja rolli kannab,” lausus ta, lisades, et on ise suur kümnevõistlusehuviline ja miks mitte Saaremaalt pärit mehena toetada kodusaare sportlast.
“Üritame ikka Saaremaa poole vaadata ja seni oleme trükistega toetanud FC Kuressaare jalgpallimeeskonda,” sõnas Teigamägi.
Rahalist toetust saavad ka teised eesti perspektiivikad noorsportlased. “Summad ei ole küll eriti suured,” ütles Kergejõustikuliidu peasekretär Peeter Tishler Postimehele.
“Samas on oluline, et äsja noorteklassist välja kasvanud sportlased saavad mingisugustki toetust.”
Saarlased tegijate hulgas
Saarlased Madis Kallas ja Villu Sepp on kaasatud kümnevõistluskoondise peatreeneri Tõnu Kaukise ja Kergejõustikuliidu poolt paika pandud mitmevõistluse arendamise projekti, mis on koostatud 2008. aastani ning jagatud nelja etappi.
Projekti raames tagab alaliit kümnele sportlasele ja nende juhendajale võimaluse juba sel kevadel lõunalaagris harjutada, neile muretsetakse varustus ja tagatakse vajalik meditsiiniline teenindamine.
Sportlastest kuuluvad tiimi Erki Nool, Indrek Kaseorg, Sven Simuste, Marti Soosaar, Aivo Normak, Villu Sepp, Martin Sigus, Mikk Joorits, Indrek Turi ja Madis Kallas.
ALVER KIVI

guest
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
12,899JälgijatMeeldib

Viimased uudised